Vířivka Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe

  Cena:

  23 018 

  Není skladem

  Vířivka Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe
  Uvolněte tělo i mysl a nechte se masírovat vodním proudem, který přichází ze 140 vzduchových masážních trysek ve vířivce Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe. Do vířivky ve tvaru osmiúhelníku s vnitřním průměrem 1,68 metru se vejde najednou až šest lidí. Pomocí dodávaného dálkového ovládání si můžete pohodlně upravovat nastavení teploty, aby vám ve vodě bylo příjemně po celý den. Vířivka zvládne vodu ohřívat či chladit rychlostí zhruba 1 až 2 °C za hodinu.

  Pomocí vzduchové pumpy přístroj před začátkem léta napusťte. Zařízení je vyrobené z odolného třívrstvého laminovaného materiálu. Konstrukce Fiber-Tech a síla materiálu 0,84 mm vám umožní vířivku pohodlně používat, aniž by hrozilo poškození či natrhnutí materiálu. Tento odolný materiál vydrží po celou dobu sezóny, odolá i různým výkyvům počasí, abyste mohli vířivku pravidelně používat na své zahradě i další roky. Do vířivky lze napustit 1 098 litrů vody. Solinátor s příkonem 20 W dokáže vygenerovat chlorovou sůl, abyste nemuseli do vody přidávat chemikálie. Voda bude na pokožku působit velmi příjemně. Systém elektrického změkčování vody Hard Water System efektivně snižuje tvorbu vápenatých usazenin, takže nedochází ke tvrdnutí vody a tvorbě vodního kamene.

  Nová možnost ovládání pomocí Wi-Fi aplikace Intex® Spa Management

  Objevte dokonalý wellness zážitek pouhým dotykem prstu. Nezáleží na tom kde jste. Inovativní ovládání aplikace vám umožní snadno ovládat vířivku odkudkoli ze svého telefonu nebo tabletu. Můžete si naplánovat údržbu vířivky nebo si naplánovat budoucí použití.

  Snadné manuální ovládání

  Součástí balení je také praktické dálkové ovládání. Na jedno nabití zůstává funkční až po dobu 24 hodin. Jeho pomocí si snadno budete regulovat teplotu ve vířivce, a to v rozmezí 10 až 40 °C dle vlastních preferencí. Vířivka zvládne pomocí topidla s příkonem 2 000 W ohřívat vodu rychlostí 1 až 2 °C za hodinu.

  Velká kapacita

  Vířivka se stane oblíbeným místem celé rodiny. Může si do ní sednout až šest lidí současně a užívat si příjemnou masáž vodními tryskami. Užívejte si horké letní dny, ale nenechte se omezovat západem sluníčka. Regulujte si teplotu podle svých preferencí, aby vám ve vířivce bylo teplo, i když venkovní teplota nestoupá ke třicítkám.

   

  Dodatečné příslušenství součástí balení

  Nově je vířivka dodávána  s dodatečným příslušenstvím, jako např. dvěmi podhlavníky či dodatečnými filtračními vložkami. Samozřejmostí v balení je také termoizolační kryt, podložka pod vířivku, transportní/skladovací taška či chemický tester. Vířivka tak zůstane bezchybně funkční po mnoho sezón. Nerozhází ji ani náhlý déšť, který se během léta může objevovat. Kdykoliv ji nepoužíváte, přikryjte ji dodávaným krytem. Díky němu nebude do vody létat hmyz, vyhne se jí padající listí a voda zůstane čistá a svěží, abyste ji nemuseli často filtrovat a čistit.

  Rychlá příprava k provozu

  Prostřednictvím vzduchové pumpy s výkonem 800 W zvládnete vířivku napustit během chvilky. Připojte pumpu k vestavěnému ventilu a o nic dalšího se nestarejte. Přes ventil ji po konci sezóny opět pohodlně vyfouknete, abyste ji mohli uskladnit v garáži nebo dílně.

  Technický popis:
  – Výrobce: Intex
  – Počet osob: 6
  – Objem vody: 1098 l
  – Vnější průměr: 218 cm
  – Vnitřní průměr: 168 cm
  – Výška: 71 cm
  – Počet vzduchových trysek: 140
  – Počet směrových trysek: 6
  – Ohřev vody do: 40°C
  – Materiál: Třívrstvé PVC – Super tough
  – Hardwater systém: 10 W
  – Hydro Aeration Technology™
  – Fiber-Tech™ Technology
  – Tlak trysek: 0,62 – 0,83 barů
  – Saltwater systém: 20 W
  – Hmotnost: 79.8 kg
  – Rychlost ohřevu: 1°C – 2°C  / h
  – Možnost ovládání pomocí smart aplikace i bezdrátového dálkového ovládání

  Obsah balení:
  – Vířivka
  – Termoizolační kryt s pojistnými přezkami
  – Termoizolační podložka pod vířivku
  – Filtrační cartridge
  – Chemický tester
  – 2 podhlavníky
  – Transportní a skladovací taška z pevného materiálu

   
  Upozorňujeme, že vířivku není možné objednat na výdejní místo. Volte tedy prosím pouze doručení na adresu.

  Upozorňujeme, že vířivku není možné objednat na výdejní místo. Volte tedy prosím pouze doručení na adresu.

  Další informace

  Značka

  INTEX