Nafukovací postel INTEX 64126 QUEEN ESSENTIAL REST 152x203x46 cm

  Katalogové číslo: 64126_zaloha Kategorie: , ,
  Cena:

  1 542 

  Není skladem

  INTEX 64126 QUEEN ESSENTIAL REST 152x203x46 cm
  Model Queen Size, se právem řadí mezi top produkty v oblasti nafukovacích lůžek a postelí. Poskytuje skvělý komfort, který snadno předčí i většinu běžných postelí. Promyšlená konstrukce a užití pouze těch nejmodernějších materiálů zajišťují velkou spolehlivost a trvanlivost, nemluvě o aplikaci na dotek příjemných materiálů, díky kterým prakticky nepoznáte, že spíte na nafukovací matraci.

  Zdravý a bezpečný spánek zajišťuje technologie multi-komorového rozdělení vzduchového jádra. Díky této technologii celá postel výtečně tepelně izoluje a nehrozí tedy lokální prochlazení, jako u obyčejných matrací. Další velkou výhodou více komorové konstrukce, je její schopnost absorbovat a tlumit vibrace a díky tomu Vám umožní spát v klidu.

  O zdravý spánek se také stará patentovaná technologie „Fiber-Tech®“ poskytující výtečnou oporu unaveným zádům a zabraňuje nepříjemnému strnutí svalů. Fiber-Tech® zároveň slouží jako výztuž pro celou nafukovací postel a právě díky ní je postel Intex Twin Size bezkonkurenčně stabilní a má dlouhou životnost i při aktivním užívání.

  Queen Size je dodávána se zabudovanou vzduchovou pumpou, která Vaši postel nafoukne za pouze 4 minuty!

  Technický popis:
  – Výrobce: Intex
  – Rozměry: 152x203x46 cm

  – Materiál: vinyl
  – Nosnost: 272 kg
  – Technologie: Fiber-Tech®
  – Doba nafukování: 4 minuty
  – Zabudovaná el. vzduchová pumpa 220V AC

  – Váha: 7,5 kg

   

  Další informace

  Značka

  INTEX