Vířivka INTEX 28458 PURESPA JET & BUBBLE Deluxe JET Octagon 2022

  Cena:

  21 718 

  Není skladem

  INTEX 28458 Jet and Bubble Deluxe
  Uvolněte tělo i mysl a nechte se masírovat vodním proudem, který přichází ze 120 vzduchových masážních trysek ve vířivce Intex 28458 PureSpa Jet & Bubble Deluxe. Do vířivky ve tvaru osmiúhelníku s vnitřním průměrem 1,50 metru se vejdou najednou až 4 osoby. Pomocí dodávaného dálkového ovládání si můžete pohodlně upravovat nastavení teploty, aby vám ve vodě bylo příjemně po celý den. Vířivka zvládne vodu ohřívat či chladit rychlostí zhruba 1,5 až 2,5 °C za hodinu.

  Pomocí vzduchové pumpy přístroj před začátkem léta napusťte. Zařízení je vyrobené z odolného třívrstvého laminovaného materiálu. Konstrukce Fiber-Tech a síla materiálu 0,84 mm vám umožní vířivku pohodlně používat, aniž by hrozilo poškození či natrhnutí materiálu. Tento odolný materiál vydrží po celou dobu sezóny, odolá i různým výkyvům počasí, abyste mohli vířivku pravidelně používat na své zahradě i další roky. Do vířivky lze napustit 795 litrů vody. Solinátor s příkonem 20 W dokáže vygenerovat chlorovou sůl, abyste nemuseli do vody přidávat chemikálie. Voda bude na pokožku působit velmi příjemně. Systém elektrického změkčování vody Hard Water System efektivně snižuje tvorbu vápenatých usazenin, takže nedochází ke tvrdnutí vody a tvorbě vodního kamene.

  Nová možnost ovládání pomocí Wi-Fi aplikace Intex® Spa Management

  Objevte dokonalý wellness zážitek pouhým dotykem prstu. Nezáleží na tom kde jste. Inovativní ovládání aplikace vám umožní snadno ovládat vířivku odkudkoli ze svého telefonu nebo tabletu. Můžete si naplánovat údržbu vířivky nebo si naplánovat budoucí použití.

  Snadné manuální ovládání

  Součástí balení je také praktické dálkové ovládání. Na jedno nabití zůstává funkční až po dobu 24 hodin. Jeho pomocí si snadno budete regulovat teplotu ve vířivce, a to v rozmezí 10 až 40 °C dle vlastních preferencí. Vířivka zvládne pomocí topidla s příkonem 2 200 W ohřívat vodu rychlostí 1,5 až 2,5 °C za hodinu.

  Velká kapacita

  Vířivka se stane oblíbeným místem celé rodiny. Můžou do ní současně sednout až 4 osoby a užívat si příjemnou masáž vodními tryskami. Užívejte si horké letní dny, ale nenechte se omezovat západem sluníčka. Regulujte si teplotu podle svých preferencí, aby vám ve vířivce bylo teplo, i když venkovní teplota nestoupá ke třicítkám.

   

  Dodatečné příslušenství součástí balení

  Nově je vířivka dodávána  s dodatečným příslušenstvím, jako např. dvěmi podhlavníky či dodatečnými filtračními vložkami. Samozřejmostí v balení je také termoizolační kryt, podložka pod vířivku, transportní/skladovací taška či chemický tester. Vířivka tak zůstane bezchybně funkční po mnoho sezón. Nerozhází ji ani náhlý déšť, který se během léta může objevovat. Kdykoliv ji nepoužíváte, přikryjte ji dodávaným krytem. Díky němu nebude do vody létat hmyz, vyhne se jí padající listí a voda zůstane čistá a svěží, abyste ji nemuseli často filtrovat a čistit.

  Rychlá příprava k provozu

  Prostřednictvím vzduchové pumpy s výkonem 800 W zvládnete vířivku napustit během chvilky. Připojte pumpu k vestavěnému ventilu a o nic dalšího se nestarejte. Přes ventil ji po konci sezóny opět pohodlně vyfouknete, abyste ji mohli uskladnit v garáži nebo dílně.

  Technický popis:
  – Výrobce: Intex

  – Tvar: Octagon/Osmiúhelník
  – Pro 4 osoby
  – Třívrstvé PVC o super tloušťce 0,84mm, vyztužený textilií 
  – Technologie FiberTech ™
  – SaltWater System – Slaná voda + solinátor
  – 120 Předehřívaných vzduchových trysek 
  – 4 vodní masážní trysky – nastavitelné směrově
  – Nové dálkové/bezdrátové ovládání – nastavení teploty a spouštění masáží je nyní ještě pohodlnější! Dálkové ovládání si položíte tak, aby bylo vždy po ruce. 
  – Bezdrátové nabíjení
  – Ovládání vydrží až 48 hodin na jedno nabití 
  – Možnost využití časovače filtrace
  – Přetlakový ventil ASV – nemusíte neustále kontrolovat manometrem tlak v těle, při každé změně teploty vzduchu, či změně teploty vody- nehrozí tak zničení přetlakem, když odejdete do práce, nebo odjedete na dovolenou, jako u starých modelů 
  Předehřev vzduchu do vzduchových masážních trysek (konec s ledově studenými bublinami o teplotě okolního vzduchu). Tepelný výměník využívá ztrátové teplo technologie údržby vody a ohřevu.
  – Snadné nafouknutí/vyfouknutí bez použití externí pumpy
  HYDROAERATION TECHNOLOGY – Zajišťuje speciální provzdušňování vody, zlepšující účinnost filtrace a přidává vzdušné anionty do vody. Anionty mnohonásobně zlepšují čerstvost vzduchu nad vodní hladinou a neutralizují volné radikály. Vylepšení bublinkových trysek pro ještě příjemnější a důraznější masáž těla.
  – Integrovaný držák k montáži LED osvětlení(osvětlení není součástí balení)
  – Solární černá barva vnitřní stěny bazénu – pro lepší absorpci slunečního tepelného záření
  – Vnější průměr: 201 cm
  – Výška: 71 cm
  – Vnitřní průměr: 150 cm
  – Objem: 795 litrů
  – Hmotnost: 73.2 kg
  – Výkon topení: 2200W (ohřev až 2,5°C za hodinu)
  – Výkon vodního čerpadla: 650W, 1741 litrů/hod.
  – Výkon vzduchového čerpadla: 800W
  – Příkon solinátoru: 20W
  – Příkon HWS – Hard Water Treatment Systému: 10W
  – Tlak vodních trisek: 0,48-0,69 bar
  – Nastavitelný teplotní rozsah: 10-40°C
  – Termoizolačním kryt
  – Nafukování pomocí integrované el. pumpy
  – Termoizolační podložka pod vířivku
  – Sada opravných záplat
  – Dodatečná filtrační kartuš 2ks 
  – 2ks Pěnových podhlavníků
  – Možnost ovládání pomocí smart aplikace i bezdrátového dálkového ovládání

  Upozorňujeme, že vířivku není možné objednat na výdejní místo. Volte tedy prosím pouze doručení na adresu.

  Upozorňujeme, že vířivku není možné objednat na výdejní místo. Volte tedy prosím pouze doručení na adresu.

   

  Další informace

  Značka

  INTEX