Zátěžová fitness EPDM podlaha Sedco 50x50x2,0 cm černá

  Katalogové číslo: 505020 Kategorie: , ,
  Cena:

  251 

  Skladem

  Sedco gumová fitness podlaha
  Všude tam, kde se cvičí nebo provozuje jakýkoli sport, je nesmírně důležitá podlaha. Ač se to nezdá, hraje svou důležitou roli, protože díky ní můžete ušetřit spoustu peněz. Investujte chytře do té správné. Podlaha je odolná a splňuje veškeré požadavky, které od ní očekáváte. Výhody, které plynou z gumové podlahy oproti jiným materiálů, jsou obrovské. Podlaha skvěle vypadá, perfektně se udržuje, je příjemná na dotek, chrání proti poničení původní podlahy a činek, tlumí hluk a vibrace a je velmi ohebná. Díky těmto a dalším výhodám je skvělá do všech zatěžovaných provozů. 
  Gumové puzzle jsou vhodné do všech cvičebních prostor, kde chcete uchránit podlahu před poškozením. Enormní tvrdost není jedinou výhodou, ale přidávají se i vysoká hustota materiálu a schopnost tlumit hluk. Puzzle mají výhodu také oproti ostatním druhům podlah, protože se nemusí lepit a manipulace s nimi je velmi jednoduchá.
  Podložka určená pro zatížení vyšší hmotností je ideální pod posilovací stroje. Chrání podlahu před poškozením a vibracemi. Je vhodná i pod kardiotrenažéry a různé druhy multifunkčních posilovacích věží. Díky jednoduchému puzzle systému do sebe všechny modulární dílce zapadají a je možné tvořit libovolný tvar a velikost podložky. 
  Technický popis:
  – Výrobce: Sedco

  – Barva: Černá
  – Motiv: Galaxy

  – Tloušťka 2 cm
  – Skládatelné dohromady
  – Rozměry: 50×50 cm
  – Protiskluzová
  – Materiál: Drcený gumový granulát + barevná příměs EPDM 10%
  – Vhodné pod těžké předměty
  – Vysoká odolnost
  – Tlumení hluku
  – Tepelný izolant
  – Vhodné i na cvičení s vlastní vahou
  – Ideální do fitness center i crossfit gymů

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: