Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS dekový Černá

  Katalogové číslo: 10202CR Kategorie: , ,
  Cena:

  313 

  Není skladem

  Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS
  Spací pytel SEDCO LIGHT COMPRESS se syntetickou výplní je vhodný na letní měsíce. Lehký a výborně skladný spací pytel s příjemným materiálem ve vnitřní části. Je ideální na letní období a na občasné nocování při kempování.

  Velmi lehký
  Ultra-lehká výplň 200g/ m2 z dutého vlákna zajišťuje maximální komfort,teplotu i pohodlí. I přes jeho nízkou hmotnost Vás v noci udrží v teple( v letním období – do 10°C)
  Komfort
  Velikost spacího pytle(30 x 71″) perfektně sedne většině lidí. Dostatečná šířka spacáku zajišťuje klidné a bezproblémové pohyby nohou i při spaní. Pro extra komfort lze rozepnout spodní část spacáku. To využijete také zejména při horkých dnech, kdy potřebujete příjemnou ventilaci vzduchu ve spacáku.
  Odolnost
  Spací pytel přichází s velmi odolným zpevněným zipem, ochranou zipu a pevným úzkým kompresním obalem, který jednoznačně ochrání spací pytel při Vašem dobrodružství.
  Doplňky
  Zip je svojí konstrukcí chráněn proti častému zadrhávání. Spacák je snadno složitelný a díky kompresnímu obalu a nízké hmotnosti je jeho přenos velice jednoduchý.

  Technický popis:
  – Výrobce: Sedco
  – Různé barevné motivy

  – Rozměry: 180×75 cm
  – Zip na boční a spodní straně
  – Suchý zip na horní části
  – Transportní obal součástí balení
  – Hmotnost: 1 kg
  – Přepravní rozměry: 35x19x19 cm
  – Barva vnitřní části spacáku: Bílá
  – Vhodný do teplejších období
  – Komfortní teplota: 13°C
  – Extrémní teplota: 4°C

   

   

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: