Míč SEDCO MYO THERAPY – YAMUNA ROLLING BALL 17,8 cm-7INCH

  Katalogové číslo: 5282 Kategorie: , ,
  Cena:

  232 

  Skladem

  Míč MYOFASCINAL RELEASE THERAPY YAMUNA ROLLING BALL
  Míč je vyroben z měkčeného PVC BEZ POUŽITÍ FTALÁTŮ a vyznačuje se jeho velice nízkou hmotností. Míč je určen pro tzv. Myofascinal release masáže – zvané též YAMUNA masáž Je skvělý i pro  dechová, rehabilitační, psychomotorická a kondiční cvičení. Nafouknutí je velmi snadné a zabere pouhých pár vteřin. Míč je třeba chránit před stykem s horkými předměty a ostrými věcmi. Výrobek je zdravotně nezávadný.
  Myofasciální uvolňovací terapie (nazývaná též Yamuna Body Rolling) zahrnuje aplikaci jemného přetrvávajícího tlaku na myofasciální pojivové tkáně, abyste obnovili rozsah pohybu. V některých případech se vazivové tkáně ztužují, což svaly snižuje a snižuje flexibilitu. Terapie se zaměřuje na obnovu mobility a následně na zvýšení flexibility.

  Jak funguje myofasciální uvolňovací léčba?
  Když terapeut aplikuje jemný tlak na pojivovou tkáň, tkáň se pomalu a mírně roztahuje, aby obnovila svou optimální sílu a zlepšila svou celkovou funkci. Yamuna Body Rolling působí jemným tlakem na spouštěcí body, na rozdíl od konvenčních terapií, které používají hluboký tlak. 
  Technický popis:
  – Výrobce: Sedco
  – Průměr: 17,8 cm
  – Barva: Modrá
  – Materiál: PVC

  Další informace

  Značka

  SEDCO