Míč na cvičení SEDCO SLAM BALL černá

  Katalogové číslo: 88627 2 Kategorie: , ,
  Cena:

  193 

  Není skladem

  SEDCO SLAM BALL 
  Míč vyrobený z tvrzené silnostěné gumy a plněný pískem. Díky této konstrukci, míč neodskakuje od zeme, a proto je trénink s takovým míčem velmi intenzivní a poměrně náročný. Míč SLAM BALL je velice odolný a stavěný na to, aby vydržel i tvrdé intenzivní tréninky o zem. Jednoznačně nesmí chybět ve Vaší výbavě na běžný fitness/crossfit trénink.

  Při tréninku se slam ballem zapojíte prakticky všechny svaly na těle. Samozřejmě záleží na typu postoje a hodu, nicméně slam ball napomáhá aktivnímu spalování kalorií a vývoji svalstva po celém těle. Obsahovaný písek dělá z míče poměrně nestabilní fitness pomůcku. Míč při cvičení nepravidelně mění odpor a hmotnost v určitých částech míče. Díky tomuto zapojujete všechny svaly pro udržení stability a rovnováhy i přes neustále se měnící konzistenci a místa, kde se nachází největší bod zátěže.
  Slamball je taktéž skvělý zejména pro trénink, ve kterém se zaměřujete na rozvoj dynamické/explozivní síly a zapojení vnitřních stabilizačních svalů. Výborná náhrada za běžný medicimbal.

  Technický popis:
  – Výrobce: Sedco
  – Barva: Černá
  – Odolnost proti potu
  – Výplň z písku
  – Hmotnost dle výběru
  – Tvrzený gumový materiál
  – Perfektní pomůcka na fitness/crossfit trénink
  – Aktivně zapojuje všechny svaly na těle
  – Skvělý na spalování kalorií a vývoj svalstva
  – Průměr: 34 cm

   

   

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: