Koloběžka Sedco Touring ALU 26-20 bílá bílá

  Cena:

  4 161 

  Není skladem

  Koloběžka Sedco Tour ALU 26-20

  Koloběžka Sedco Tour ALU 26-20 je vhodná pro dospělé s výškou od 160 do 200 cm, kteří mají zájem provozovat amatérský koloběh. Koloběžka je vybavená přední kotoučovou brzdou a zadní hliníkovou „V“ brzdou. Přední a zadní kola o velikosti 26 a 20 palců s hliníkovými ráfky jsou nafukovací. Rám je vyroben ze slitiny hliníku a díky tomu je velmi lehký a pevný. Koloběžka je obratná, pohodlná a je vhodná na různé druhy povrchů do města, na cyklostezky a do lehkého terénu.

  Vynikající jízdní vlastnosti a stabilita i při vyšších rychlostech jsou dány krátkou vzdáleností kol (rozvorem) koloběžky. Nášlapná plocha však zůstala dostatečně dlouhá a umožňuje i stání sounož. Kolobežka má moderní design.

  Tuto koloběžeku doporučujeme všem aktivním jedincům nebo rodinám s dětmi, kteří začínají nebo již mají zkušenosti z koloběhem, hledají zaručenou kvalitu a jedinečný design za příznivou cenu.

  Technické údaje:

  – doporučený věk: 12-99
  – výška jezdce: od 160-200 cm
  – nosnost: 100 kg
  – hmotnost: 8,8 kg
  – výška řidítek: 90 – 95 cm
  – šířka řidítek: 62 cm
  – celková délka: 180 cm
  – délka nášlapu: 40 cm 
  – brzdy: přední kotoučová, zadní mini V Sedco
  – rám: ALU
  – ráfky: hliníkový Alu
  – světlá výška 6,5 cm (vzdálenost mezi rámem a zemí)
  – velikost kol: 26/20, náboj Alu 74 mm
  – pneumatiky: přední 26*1.75, zadní: 20*1.75 
  – ostatní: 2x rychloupínák, příprava pro držák lahve

  Informace pro Velkoobchod:
  Krabice koloběžky má nadstandardní velikost. Je tedy odesílána pomoci služby GEIS-Cargo, kde je cena 270kč za poštovné. ( Platí pouze pro Velkoobchod )

  Koloběžku není možné doručit na balíkovny/výdejní místa – velikost balíku je nadstandardní. Je tedy třeba zasílat přímo na Vaši adresu.

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: