Kolobežka SEDCO SPORT – 20-16 zelená zelená

  Cena:

  1 833 

  Není skladem

  Koloběžka SEDCO SPORT SX 
  Koloběžka SPORT je vyráběna s vysokými nároky na bezpečnost a odolnost. Odlehčený rám koloběžky zajišťuje velice dobrou ovladatelnost. Tato koloběžka SEDCO SPORT je také konstrukčně velmi stabilní a rychlá. Je vybavena vypletenými ráfky a kvalitními plášti pro minimální odpor s kvalitními ocelovými čelisťovými brzdami V-brake vepředu i vzadu pro větší brzdný efekt. Koloběžka je vhodná jak na rovný povrch tak i do mírného terénu. Větším rámem, nosností i spoustou možností přizpůsobení je určena jak pro děti,tak pro starší.

  Koloběžky jsou skladným dopravním prostředkem pro všechny věkové kategorie a nabízejí také možnost relaxace při jízdě vaší oblíbenou cyklostezkou. Každá projížďka je plná zdravého pohybu a tím zvyšuje Vaši kondici. Koloběžku můžete na rozdíl od jízdního kola lépe uschovat, například při cestě do školy či práce. Najděte si čas na projížďku, jízda na koloběžce není náročná a přináší Vám radost z pohybu.

  Technický popis:
  – výrobce: Sedco

  – ocelový prodloužený rám
  – 20″ a 16″ nafukovací kola s plášti pro nízký odpor
  – přední a zadní brzda V-Brake
  – lehké ráfky
  – středový náboj
  – barva: bílo-černá
  – výška řídítek: 92 – 102 cm
  – šířka řídítek: 64 cm
  – celková délka: 149 cm
  – délka nášlapu: 40 cm
  – výška nášlapu: 13 cm
  – průměr kol: 20″ a 16″
  – nosnost: 100 kg
  – hmotnost: 9.3 kg

  Koloběžku není možné doručit na balíkovny/výdejní místa – velikost balíku je nadstandardní. Je tedy třeba zasílat přímo na Vaši adresu.

   

   

   

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: