Koloběžka Sedco MAGNUM 4.8 26/20 Černá

  Cena:

  5 810 

  Skladem

  Koloběžka Sedco MAGNUM 4.8 26/20
  Nejnovější model koloběžky z řady MAGNUM kolekce 2019/20. Nová koloběžka přínášející ještě větší požitek z jízdy. Nyní i v novém barevném designu. Model přináší, spoustu nových vychytávek, stejně tak jako vylepšení požitku z jízdy a celkových jízdních vlastností. Jak se již od řady MAGNUM očekává, koloběžka je tvořena spolu s novou a originální konstrukcí kol ze slitiny magnésia. Tato nová technologie (Magnesium Alloy Wheels) znatelně zlepšuje výdrž, celkovou životnost a obecné jízdní vlastnosti koloběžky. Zajišťuje naprostou stabilitu při jízdě a to i v kombinaci se špičkovými hydraulickými kotočovými brzdami na minerální olej, díky kterým pocítíte absolutní pocit bezpečí po celou dobu jízdy.
  Koloběžka s velmi atraktivním designem a pevnou odolnou konstrukci ze slitiny hliníku, Vám zajistí zcela nový požitek z cest nebo výletů. Ideální zejména v městské a silniční dopravě. Díky 26-ti palcovému přednímu kolu zvládnete všechny nástrahy, ať už na silnici, v městech nebo na mírně nepříznivém povrchu. 
  Jednou z nových vychytávek koloběžky Sedco MAGNUM 4.8 je konstrukce vidlice. Pro méně příznivý povrch je zde nová hydraulická odpružená vidlice s technologií Lock-ON, která Vám dává možnost zpevnit a uzamknout pružení dle potřeby.
  Koloběžka je skvělá pro začínající i pokročilější jezdce. Celá konstrukce je dostatečně pružná a přizpůsobivá terénu. Nášlap se při jízdě dostává do nižších pozic, a tak se neunavíte tak snadno. Povrch nášlapu je potažen protiskluzovým pásem, který minimalizuje riziko uklouznutí nebo prošlápnutí i v případě nepříznivého počasí.
  Koloběžky SEDCO MAGNUM s novou technologií MAG-Alloy-Wheels zcela dominují na silnicích/stezkách. Toto vše také hlavně díky pneumatikám se skvělou schopností vstřebání vibrací při jízdě na obtížnějším povrchu. Koloběžka má vyztužené tlumiče, které značně zvyšují životnost koloběžky a redukují vibrace při jízdě. Svůj podíl mají i vysoce odolné pláště Wanda King (26×2.125, 20×2.125), které skvěle doplňují celou sestavu.
  Koloběžka Sedco MAGNUM Vás potěší i svou nízkou hmotností. Obzvlášť díky celkové konstrukci ze Slitiny Alu, která je znatelnější snažší pro manipulaci, než běžné koloběžky s těžkou kovovou konstrukcí.
  Řídítka koloběžky jsou potaženy pogumovaným voděodolným povrchem, tvořeným z protiskluzového materiálu, který zvládá odolávat potu a zlepšuje požitek při delší době jízdy. Další dostupné barevné varianty tohoto typu koloběžky.

  Technický popis:
  – Doporučený věk: 12-99

  – Výška jezdce: 150 cm a více
  – Zcela nová technologie slitiny magnésiových kol
  – Nosnost: 90 kg
  – Výška řidítek: 107-115 cm
  – Šířka řidítek: 62,5 cm
  – Celková délka: 180 cm
  – Řídítka: Slitina Oceli+Alu
  – Magnesium Alloy Wheels
  – Pogumovaná řídítka s protiskluzem a odolností vůči potu
  – Délka nášlapu: 35 cm
  – Nášlap potažený protiskluzovým pásem
  – Přední i zadní brzda: Hydraulické; Na minerální olej

  – Rám: vyztužený, Slitina Alu
  – Vysoce odolné pláště Wanda King
  – Výška nášlapu: 13 cm
  – Hmotnost: 13 kg
  – Velikost kol: 26/20

  – Pneumatiky: přední 26*2.125, zadní: 20*2.125
  – Model vhodný do měst, na silnice, stezky i mírně obtížný terén
  – Odpružená vidlice s možností uzamčení LOCK-ON
  – Pohlcuje vibrace při jízdě
  – Vyztužení tlumičů na odpružené vidlici

  – Více barevných kombinací
  – Nový bezkonkurenční design

  Další informace

  Značka

  SEDCO