Koloběžka Sedco MAGNUM 3.3 20/16 bílá bílá

  Cena:

  4 867 

  Není skladem

  Koloběžka Sedco MAGNUM 3.3 20/16
  Zcela nový model koloběžky Sedco 2018/19. Nový model přináší, kromě značného zlepšení jízdních vlastností, také zcela novou originální konstrukci slitiny magnésiových kol. Nová technologie (Magnesium Alloy Wheels) znatelně zlepšuje výdrž, celkovou životnost a jízdní vlastnosti koloběžky. Zajišťuje tedy naprostou stabilitu při jízdě, která, v kombinaci se špičkovými hydraulickými kotočouvými brzdami TEKTRO na minerální olej, přinese zcela nový požitek z naprosto bezpečné jízdy.
  Nová koloběžka Sedco MAGNUM 3.3 připraví zcela nový, parádní požitek z rodinných výletů a neztratí se ani v městské dopravě nebo při cestě do práce. Koloběžka disponuje naprosto pevným hi-tech rámem ze slitiny hliníku, který Vás rozhodně nezradí. Díky 20-ti palcovému přednímu kolu zvládnete všechny nástrahy, ať už na silnici, v městech nebo na méně příznivém povrchu.
  Koloběžka se jednoznačně hodí, jak pro začátečníky, kteří chtějí sáhnout po naprosto originálním a nepřehlédnutelném designu, tak pro aktivní koloběžkáře se sportovními ambicemi. Díky zlepšenému stupátku využijete maximální délku odrazu a vaše nohy se tak snadno neunaví. Koloběžka je vhodná pro uživatele ve všech věkových kategoriích s výškou od 140 cm.
  Koloběžka SEDCO MAGNUM s novou technologií MAG-Alloy-Wheels zcela dominuje na silnicích/stezkách a zvládá i méně příznivý povrch. To hlavně díky pneumatikám KENDO se skvělou schopností vstřebání vibrací při jízdě na obtížnějším povrchu. Skvěle tomu napomáhá i odpružená vidlice, doplněná o vyztužené tlumiče, která tvoří skvělý způsob redukce vibrací. Koloběžká disponuje spolehlivými hydraulickými kotoučovými brzdami TEKTRO. Vynikající jízdní vlastnosti a stabilita i při vyšších rychlostech jsou dány krátkou vzdáleností kol (rozvorem) koloběžky. Nášlapná plocha však zůstala dostatečně dlouhá a umožňuje i stání sounož. Koloběžka má díky spolehlivému slitinovému rámu také poměrně nízkou hmotnost, manipulace bude tedy znatelně snažší než u běžných koloběžek s ocelovou konstrukcí.
  Se skvělou manipulací koloběžky dopomáhají také spolehlivé BMX řídítka s pogumovanými držadly, tvořenými z protiskluzového materiálu, který zvládá odolávat potu. Řídítka jsou tedy navržena pro maximální komfort i při dálkové jízdě.

  Technický popis:
  – Doporučený věk: 12-99

  – Výška jezdce: 140 cm +
  – Zcela nová technologie slitiny magnésiových kol
  – Nosnost: 100 kg
  – Výška řidítek: 104 cm
  – Šířka řidítek: 60 cm
  – Celková délka: 153 cm
  – Řídítka: Slitina Oceli+Alu
  – Model řídítek: BMX
  – Magnesium Alloy Wheels
  – Pogumovaná řídítka s protiskluzem a odolností vůči potu
  – Délka nášlapu: 35,5 cm
  – Brzdy: přední i zadní hydraulické kotoučové brzdy Tektro na minerální olej
  – Rám: vyztužený, Slitina Alu
  – Vysoce odolné pláště Kenda
  – Výška nášlapu(vyšší stupeň): 12,6
  – Velikost kol: 20/16

  – Pneumatiky: přední 20*1.95, zadní: 16*1.75
  – Model vhodný do měst, na silnice, stezky i mírně obtížný terén
  – Odpružená vidlice ZOOM pohlcují vibrace při jízdě
  – Vyztužené tlumiče na odpružené vidlici ZOOM
  – Více barevných kombinací
  – Nový bezkonkurenční design
  – Hmotnost: 10.1 kg

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: