Koloběžka Sedco CROSS S304 20/16 Bílá bílá

  Cena:

  3 870 

  Není skladem

  Koloběžka Sedco CROSS S304 20/16
  Nový model koloběžky typu CROSS kolekce 2019/20. Nová koloběžka přínášející ještě větší požitek z jízdy. Nyní i v novém barevném designu. Model přináší, spoustu nových vychytávek, stejně tak jako vylepšení požitku z jízdy a celkových jízdních vlastností. Letošní model koloběžky CROSS je dodáván spolu s novou a originální konstrukcí kol ze slitiny magnésia. Tato nová technologie (Magnesium Alloy Wheels) znatelně zlepšuje výdrž, celkovou životnost a obecné jízdní vlastnosti koloběžky. Zajišťuje naprostou stabilitu při jízdě. Koloběžka je doplněna o spolehlivou přední mechanickou kotoučovou brzdu spolu se zadní V-Typ brzdou. Celou sestavu dolplňují Alu ráfky.
  Atraktivní design a pevná konstrukce je základem pro tento model. Koloběžka je ideální zejména v městské a silniční dopravě. Díky 20-ti palcovému přednímu kolu zvládnete všechny nástrahy, ať už na silnici, v městech nebo na mírně nepříznivém povrchu. 
  Jednou z nových vychytávek koloběžky Sedco CROSS je konstrukce vidlice. Pro méně příznivý povrch je zde nová hydraulická odpružená vidlice s technologií Lock-ON, která Vám dává možnost zpevnit a uzamknout pružení dle potřeby.
  Koloběžka je skvělá pro začínající i pokročilější jezdce. Celá konstrukce je dostatečně pružná a přizpůsobivá mírně nerovnému terénu. Nášlap se při jízdě dostává do nižších pozic, a tak se neunavíte tak snadno. Povrch nášlapu je potažen protiskluzovým pásem, který minimalizuje riziko uklouznutí nebo prošlápnutí i v případě nepříznivého počasí.
  Koloběžky Sedco CROSS s novou technologií MAG-Alloy-Wheels si vedou výborně zejména na silnicích/stezkách. Toto vše také hlavně díky pneumatikám se skvělou schopností vstřebání vibrací při jízdě i na obtížnějším povrchu.
  Koloběžka má také vyztužené tlumiče, které značně zvyšují životnost koloběžky a redukují vibrace při jízdě. Svůj podíl mají i vysoce odolné pláště (20×2.125, 16×2.125), které skvěle doplňují celou sestavu.
  Jistě Vás mile potěší i její nízká hmotnost. Toho je dosaženo obzvlášť díky celkové konstrukci ze Slitiny Alu, která je znatelnější snažší pro manipulaci, než běžné koloběžky s těžkou kovovou konstrukcí.
  Řídítka koloběžky jsou potaženy pogumovaným voděodolným povrchem, tvořeným z protiskluzového materiálu, který zvládá odolávat potu a zlepšuje požitek při delší době jízdy. Další dostupné barevné varianty tohoto typu koloběžky.

  Technický popis:
  – Doporučený věk: 10-99

  – Zcela nová technologie slitiny magnésiových kol
  – Nosnost: 100 kg
  – Výška řidítek: 98-104 cm
  – Šířka řidítek: 63 cm
  – Celková délka: 160 cm
  – Řídítka: Slitina Oceli+Alu
  – Magnesium Alloy Wheels
  – Pogumovaná řídítka s protiskluzem a odolností vůči potu
  – Délka nášlapu: 35,5 cm
  – Šířka nášlapu: 12 cm
  – Nášlap potažený protiskluzovým pásem
  – Přední kotoučová brzda a zadní V-brzda

  – Rám: vyztužený, Slitina Alu
  – Vysoce odolné pláště Wanda King
  – Výška nášlapu: 12,0 cm
  – Hmotnost: 10.5 kg
  – Velikost kol: 20/16

  – Pneumatiky: přední 20*2.125, zadní: 16*2.125
  – Model vhodný do měst, na silnice, stezky i mírně obtížný terén
  – Odpružená vidlice s možností uzamčení LOCK-ON
  – Pohlcuje vibrace při jízdě
  – Vyztužení tlumičů na odpružené vidlici

  – Více barevných kombinací
  – Nový bezkonkurenční design

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: