Elektrokoloběžka XIA FS13 Style PRO 10“ – 25 km/h – black černá

  Cena:

  9 302 

  Není skladem

  Elektrokoloběžka XIA FS13 Style PRO 10“ – 25 km/h
  Užijte si pohodlnou a bezpečnou jízdu po městě s elektrickou koloběžkou Elektrokoloběžka FS13 Style 10“
  . Koloběžka FS13 se stane vašim každodenním společníkem, který dosahuje rychlosti až 25 km/h, umožňuje dojezd na vzdálenost 35 – 50 km a s 10″ koly se postará o vaše pohodlí. Na vaše cesty po městě se nyní budete těšit.


  Skvělý výkon se skvělou baterií
  Naše elektrokoloběžka Vás bez problému dopraví kamkoliv budete potřebovat. Pomocí vysoce výkonného 350W motoru můžete dosáhnout rychlosti až 25 km/h. Energii čerpá z perfektní dobíjecí baterie 15 Ah s dojezdem až 50 km, čímž snadno předčí většinu konkurenčních elektrokoloběžek na trhu. Silný 350 W motor Vám umožní pohodové stoupání až 20°

  Bezpečí na prvním místě
  Lehká konstrukce, snadné použití a výborný dojezd až 50 km na jedno nabití dělá z koloběžky ideální dopravní prostředek pro cesty po městě. K vašemu pohodlí přitom výrazně přispívají velká kola. Maximální bezpečí zajišťují přední a zadní světlo nebo účinný duálním brzdový systém zajišťující krátkou brzdnou dráhu na předním kole. Elektrická přední brzda navíc při brzdění vrací energii do baterie, čímž ji dobíjí.
  Potěší Vás také nosnost až 100 kg.

  Přehledný displej a spolehlivost

  Na přehledném a dobře čitelném displeji nechybí žádné důležité informace, jako stav baterie či rychlost jízdy. LED osvětlení Vám posvítí na cestu a zároveň rozsvítí červené výstražné světlo na zadní části koloběžky, což určitě uvítáte, pokud chcete jezdit za zhoršené viditelnosti či za tmy.

  Složená v pár vteřinách
  Potřebujete si koloběžku přenést do tramvaje, autobusu nebo auta? Žádný problém. Vylepšený skládací mechanismus umožňuje snadné složení koloběžky během pouhých 3 vteřin, odolná konstrukce ze slitiny hliníku s hmotností pouhých 18 kg zajišťuje pohodlné přenášení nebo uložení v kufru auta.

  Klidná jízda bez zbytečných otřesů
  Zesílené pneu s dodatečnou odolností proti propíchnutí? Samozřejmost. Díky celkové odolnosti 10″ pneumatik v kombinaci s robustnější konstrukcí si budete moci narušeně vychutnat jízdu bez zbytečných otřesů na různých druzích povrchů.

  Technický popis:
  – Výkon motoru: 350 W
  – Motor bezkartáčový 
  – Rozměry(složená): 1167x423x534 mm
  – Rozměry(rozložená): 1167x430x1203 mm
  – Maximální rychlost: 25 km/h
  Dojezd: až 50 km
  – Brzdy: dvojitý brzdový systém – jedna brzda elektronická, druhá v náboji
  – Jednoduchá možnost složení
  – Pneumatiky: 10″ – pneumatické
  Maximální stoupání: 20 °
  – Minimální potřebné zatížení: 30 kg
  Nosnost: 100 kg
  – Přední i zadní LED osvětlení
  Baterie: 15 AH, 36V
  – Dobíjení: 6 hodin
  – Výška řídítek: 110 cm
  Moderní design v matné černé barvě
  – IP54

   

   

   

   

   

   

   

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: