Dřevěný Jerk box na cvičení LivePro LP8816

  Cena:

  13 077 

  Skladem

  Dřevěný Jerk box na cvičení LivePro LP8816
  Nastavitelné dřevěné bloky LivePro pro aktivní podporu, jistotu a pomoc při zlepšování v Clean and Jerk. Clean and jerk, neboli přemístění s nadhozem je určitě všem dobře známo z olympijského vzpírání, ve kterém je přemístění s nadhozem právě jedna ze dvou disciplín (společně pak s trhem). Ačkoliv se tento pohyb zdá být jednoduchý, není to tak. Skládá se totiž z mnoha cviků (dřep, mrtvý tah, výtah,…).
  Tyto bloky slouží zejména pro zlepšení poslední fáze pohybu – jerk/trhání. Bloky slouží jako vyvýšená platforma, abyste mohli důkladně a bezpečně cvičit zmíněné trhnutí. Při trénování záverečné části tohoto cviku s našimi bloky jste na zaručené cestě k zlepšení a posílení celého těla i všech zmíněných cviků.
  Bedýnky najdou své využití také pro zvýšené mrtvé tahy, step-upy. Fungují i při cvičení jako náhrada za skákací plyobox/plyometrickou bednu.

  Dřevěné bloky LivePro jsou výškově přizpůsobitelné Vašim požadavkům. Výškovou polohu si určíte přidáním či ubráním boxu. Masivní a pevná konstrukce udrží váhu až do 500 kg. Díky jednotlivým blokům si nastavíte výšku v rozmezí 6 až 90 cm do výšky. Každý dřevěný blok je potištěn informací o velikosti. Chybět nesmí ani 2 vyfrézovaná madla pro lehčí manipulaci. Základna přitom zabere pouhých 91,5 x 51 cm. Proti spadnutí osy se závažím jsou zde připevněny zarážky.

  Každý blok se skládá ze 4 menších boxů. Při použití je VŽDY zapotřebí mít nahoře 6 cm horní část, aby bylo možné garantovat dostatečnou nosnost. Není možné využívat jednotlivé části samostatně bez horní 6cm desky.

  Technický popis:
  – Výrobce: LivePro
  – Materiál: Vysoce kvalitní překližka
  Sada 8 extrémně bezpečných a stabilních bloků (4 x 2)
  Nosnost: až do 500 kg
  – Rozměr základny: 91,5 x 51 cm
  – Velmi vysoká odolnost
  – Tloušťka materiálu: 2 cm
  Všechny bloky mají zarážky na horní straně
  Vyfrézovaná madla pro snadnou manipulaci s bloky
  Vhodné pro vnitřní prostory
  – Moderní fitness design
  – Hmotnost: 160 kg


  – Každý blok obsahuje 4 díly s různými velikostmi – S: 6 cm, M: 15 cm, L: 30 cm, XL: 38 cm

  Upozornění: Zboží lze zaslat pouze paletovou přepravou v ceně cca 950 kč. Případné upřesnění částky bychom Vám oznámili telefonicky.

  Další informace

  Značka

  LivePro