Dětské kuželky MONDO 28308 PAW PATROL Tlapková patrola

  Katalogové číslo: 28308 Kategorie: , ,
  Cena:

  408 

  Jen 1 skladem

  Dětské kuželky MONDO 28308 PAW PATROL
  Sada od italského výrobce MONDO je kvalitní a mimořádně pěkná bowlingová sada pro dívky a chlapce od 3 let. V dětské kolkové soupravě se nachází 6 barevných kuželek s veselými obrázky z pohádky Paw patrol a červená bowlingová koule. Kuželky vysoké 18 cm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou mimořádně dobře vyvážené. Koule je akorát těžká a velmi dobře padne dítěti do ruky. Tato souprava jistě přinese dětem mnoho radosti. Kuželky (nebo bowling) jsou velmi zábavnou hrou, která se dá hrát i uvnitř i venku.

  Jediné, co ke hře třeba, je rovná a alespoň trochu pevná plocha. Hra kuželky procvičuje u dětí odhad vzdáleností, koordinaci pohybů a přesnost. Mohou se hrát sólo, v týmech, na body, nebo jen tak bez pravidel – pro radost ze hry. 

  Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů z pěny, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii kuželky pro děti. Dětská souprava kuželek zaručí vašim dětem skvělou letní i zimní zábavu, zdravý pohyb a rozvoj pohybových dovedností.

  Technický popis:
  – Výrobce: MONDO
  – Věk: 3+
  – Výška kuželek: 19 cm
  – Motiv: Paw patrol
  – Sada: 6 barevných kuželek a 1 červená bowlingová koule

  Další informace

  Značka

  MONDO

  Variant: