Dětská skákací trampolína SEDCO 137 cm s ochrannou sítí zelená Zelená

  Cena:

  1 833 

  Není skladem

  Skákací trampolína SEDCO 137 cm s ochrannou sítí
  Nový model dětské skákací trampolíny s ochrannou sítí a pevnou konstrukcí s  pozinkovanými ocelovými prvky. Trampolína je použitelná jak v uzavřených prostorech,školách,tělocvičnách tak také venku. Třeba na zahradě. Jednou ze skvělých výhod je její odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Trampolína zajišťuje bezpečnost pro děti a je skvělým řešením i pro ty nejmladší.

  Trampolína Sedco obsahuje bezpečnostní síť, potahy a ochrané rámy v různých barvách, které jasně oživí celé okolí. Vnější průměr trampolíny je 137 cm.
  Trampolína je vyrobená ze speciálně tvarovaných ocelových pozinkovaných trubek, které zajišťují naprostou stabilitu a pevnost celé konstrukce.

  Tato dětská trampolína se sítí Sedco neobsahuje pružiny, protože je určená i těm nejmenším. Díky silným a napnutým elastickým gumám zajišťuje optimální pružnost odrazového plátna a zajišťuje skvělou zábavu. Trampolíná má nosnost až 35 kg. Odrazové plátno trampolíny se nachází 36 cm nad zemí, díky čemu není potřeba žebřík. Skvělou výhodou je také rozepínající půlkruhový vchod tvaru obráceného U. Nesmíme také opomenout ochrannou síť u trampolíny, která zajišťuje naprosté bezpečí. Síť je vysoká až 125 cm od odrazové plochy, čímž je naprosto dostatečná i pro nejaktivnější skokany. Konstrukce zajišťující upevnění vnější bezpečnostní síťě zabraňuje srážku dítěte se sloupky. Pevná konstrukce a tvar nohou také zabraňují převrácení trampolíny, takže o stabilitu se rozhodně bát nemusíte.

  Technický popis:
  – Výrobce: Sedco

  – Maximální nosnost: 35 kg
  – Rámy nohou: 6 kusů, Pozinkované, Dia25x1.0 mm
  – Natahovací šňůry: 30 kusů
  – Rámy konstrukce: 8 kusů, Pozinkované, Dia25x1.0 mm
  – Materiál odrazové plochy: PP mat.
  – UV-odolnost
  – Barva: viz. foto
  – Ochranný potah: PVC , Tkanina z pevných vlaken, EPE pěna 6 mm
  – Materiál ochranné sítě: PE mat.
  – Výška sítě: 125 cm
  – Rámy k ochranné síti: 6 kusů, Dia25x1.0 mm + EPE pěna
  – Přepravní rozměry: 74x27x24 cm
  – Průměr trampolíny: 137 cm
  – Hmotnost: 15 kg

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: