Bazén Tampa 4,57 x 1,22 m bez příslušenství

Bazén Tampa se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Tento konkrétní model poskytne velký koupací prostor. Předností bazénu Tampa je nízká cena, snadná údržba i rychlé zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Stoupající voda sama bazén postaví. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Pro snadné nafouknutí doporučujeme zakoupit ruční či elektrickou pumpu.

Stěny a dno jsou vyrobeny z pružného a pevného 3vrstvého Polystrengt PVC materiálu. Bazén má modrou bazénovou folii.

Připojení kartušové filtrace:
K bazénu můžete připojit jak kartušovou, tak pískovou filtraci, Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4″).

Součásti balení bazénu Tampa:
„bazén Tampa
„návod
„záslepky průchodů stěn bazénu

Velikost bazénu:
Průměr4,57 m
Průměr hladiny vody3,71 m
Výška stěny1,22 m
Objem vody (do výšky 1,04 m)14.762 L

Výrobek smí sestavovat/demontovat pouze dospělá osoba. Plocha pro umístění musí být pevná, vodorovná a bez ostrých předmětů. Bazén neinstalujte na betonovém, asfaltovém anbo jiném tvrdém povrchu. Děti by měly bazén používat pouze pod dohledem dospělé osoby a v takové hloubce, ve které stačí.

Katalogové číslo: 10340219 Kategorie: , ,
Cena:

3 910 

Skladem

Rozměry 1ks zabaleného zboží – Výška v cm: 81,28; Šířka v cm: 30,48; Délka v cm: 44,45
Váha brutto v kg: 26,86.
Ve skupinovém balení ks: 1