Bazén Intex Easy 244 x 76 cm bez filtrace

  Katalogové číslo: 28110 Kategorie: , ,
  Cena:

  726 

  Není skladem

  Bazén Intex Easy 244 x 76 cm bez filtrace

  S touto O 244 x 76 cm velkou bazénovou soupravou Easy od společnosti INTEX s vedoucím postavením na světovém trhu zažijete chladné osvěžení během horkých dnů s garantovanou zábavou pro celou rodinu.

  Objem vody představuje při naplnění 80% 2.419 l, doba montáže jen cca 15 minut. Tloušťka fólie dna 0,25 mm, stěny 0,50 mm a nafukovacího kruhu 0,27 mm se stará o vysokou stabilitu a bezpečnost.

  Pro optimální filtrování (není v rozsahu dodávky) doporučujeme výhradně filtrační zařízení INTEX typu ECO. Tyto disponují nejen velmi dobrým výsledkem filtrování, ale i všemi potřebnými připojeními. 

  Technický popis:

  – Bazén O 244 x 76 cm
  – Objem vody při 80% naplnění: 2 419 l
  – Tloušťka fólie dna 0,25 mm
  – Tloušťka fólie stěny 0,50 mm
  – Tloušťka fólie nafukovací kruh 0,27 mm
  – 3 vrstvy materiálu SUPER-TOUGH®
  – Vzduchový ventil s ochranou proti zpětnému nárazu
  – 2-násobně jištěný výpustný ventil
  – výpustní zařízení
  – Uzavírací zařízení pro filtrační zařízení

  Tloušťka materiálu a kvalita

  Dno a boční stěny této bazénové série se vyrábějí z 3 vrstev SUPER-TOUGH®. Tento velmi pevný materiál sestává z polyesterové podkladové tkaniny s hrubým, oboustranně nalaminovanými PVC. SUPER-TOUGH® je rezistentní vůči benzínu, oleju a slané vodě, obzvláště odolný vůči oděru, nárazovým zatížením a slunečnímu záření.

  Stabilita a bezpečnost

  Patentovaný tvar INTEX umožňuje maximální stabilitu Vašeho bazénu bez dodatečné podpory rušivými kovovými výztužemi a podpěrami.

  Nafukovací kruh a vzduchový ventil

  Na vypuštění nafukovacího kruhu slouží extra velký vzduchový ventil. Tento je sériově vybaven ochranou proti zpětnému nárazu, aby se minimalizoval únik vzduchu při zavření ventilu.

  Vypuštění a bezpečnost

  Tyto bazény disponují sériově zoskrutkovateľným výpustním ventilem na vnější straně, druhým s tlakovým uzávěrem na vnitřní straně bazénové fólie. Toto slouží nejen bezpečnosti, ale chrání i před neúmyslným vypuštěním bazénu.

  praktičtí pomocníci

  Nejen montáž, ale i demontáž = vypuštění bazénu by mělo být rychlé a jednoduché. Za tímto účelem je již v základní výbavě přiložené výpustní zařízení s hadicovým připojením. Za tímto účelem musíte jen našroubovat výpustný ventil a připojit na zahradní hadici. Zbytek se dokončí sám od sebe, není třeba žádné ponorné čerpadlo.

  Připojení pro filtrační zařízení

  Bazén se sériově vyrábí s hadicovými připojeními O 32 mm pro filtrační zařízení INTEX typ ECO. Pro bezproblémové spojení doporučujeme použítty těchto filtračních čerpadel, jelikož tyto nemají jen potřebnými připojeními, ale i velmi dobrým filtračním výkonem harmonizovaným pro tento bazén. U ostatních modelů musí být dodatečně zakoupeny třeba spojovací části. Rychle, jednoduše, efektivně.

  Další informace

  Značka

  INTEX