Balanční podložka SU BALL EXTRA vroubkovaná 63cm SEDCO modrá

  Cena:

  1 445 

  Skladem

  Balanční podložka SU BALL EXTRA 63cm SEDCO 
  Balanční podložka SU 63cm přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu. Ergonomické vroubky na povrchu podložky napomáhají lepšímu prokrvení chodidel.

  Pomocí dvou pružných madel u balanční podložky snadno procvičíte svaly horních i dolních končetin. Upuštěním tlaku pak lze upravovat obtížnost cvičení. Při posilování a cvičení se zapojuje více svalových skupin a využivá se pouze vlastní váha. Cvičení na balanční podložce nabízí velkou variabilitu cviků a možnosti kombinace cvičení například s overbalem nebo gumou. Jednokomorová vzduchová podložka vyrobeno z vysoce odolných materiálů, upravení obtížnosti upuštěním tlaku hustící ventil pro dohuštění protiskluzová úprava, 2 přídavná madla umožňující maximální variabilitu cviků.

  Součástí balení pumpa na nafouknutí vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů.

  Technický popis:
  – průměr: 63 cm včetně rámu

  – Vroubky pro lepší prokrvení chodidel
  – nosnost 150 kg

  – výška 22 cm
  – součástí balení jsou madla
  – hmotnost: 5,8kg
  – barva: modrá

  Výhody cvičení:
  Vytvaruje a zeštíhluje nohy odstraníte přebytečný tělesný tuk dochází ke zpevňování postavy a držení těla zlepšíte držení těla přispívá k rozvoji koordinace pohybu cvičením dochází k posílení stabilizačních svalových partií cvičení napomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu pomáhá při odstraňování bolesti zad a kloubů využití vlastní váhy.

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: