Aerial YOGA – Závěs na jógu SEDCO SWING modrá

  Cena:

  1 833 

  Není skladem

  Aerial YOGA – Závěs jóga SEDCO SWING
  Síť na jógu je speciální pomůcka, kterou si doma připevníte ke stropu, na zahradě k houpačkovému stojanu, nebo kdekoliv venku třeba na strom. A pak už si jen užíváte cvičení ve vzduchu.

  Do sítě se v různých pozicích zavěšujete a tím se protahujete, posilujete, uvolňujete, relaxujete… Když chcete cvičit „ve vzduchu“, umístíte síť výš (do vyššího oka popruhu), pro kontakt se zemí zase níž. 

  Aero jóga, létací jóga, fly jóga, inverzní terapie, antigravity yoga, swing yoga, aerial yoga, suspension yoga… To všechno jsou názvy pro aktivitu, díky které si můžete vyzkoušet jógové pozice ve vzduchu. Sítě jsou vyráběny z nylonu nejvyšší kvality, materiál je extrémně odolný proti roztržení, látka je hustě tkaná, na dotek velmi příjemná, pruží do šířky a je pevná ve směru zatížení. 
  Součástí příslušenství jsou také dvě smyčky, karabiny.

  Obrácené pozice udělají dobře úplně každému, ať se józe věnujete, nebo ne. Působí proti otokům, křečovým žilám, ale i proti běžné únavě nohou, mají příznivý vliv také na oběhovou soustavu: celý krevní oběh se rozproudí, lépe se nám okysličuje mozek a tím se uvolňuje i naše mysl. Při zavěšení těla hlavou dolů odlehčujeme krční páteři a přirozeným tahem působíme na páteř. Tím protahujeme obratle, zmírňujeme tlak na ploténky a celkově ulevujeme od bolesti zad. Možnost zakoupit spolu s konstrukčními závěsy(nejsou součástí původního balení), které přivrtáte na požadované místo a pověsíte zde Váš Yoga závěs.

  Síť je také skvělou pomůckou pro fitness, mnohdy jde totiž o cvičení fyzicky náročné – například takové sedy/lehy ve vzduchu hlavou dolů, anebo kliky ve vzduchu

  Technický popis:
  – Výrobce: Sedco

  – Materiál: Extra pevný nylon
  – Vysoká odolnost a bezpečnost při cvičení
  – Dlouhá životnost materiálu

  Součásti balení:
  – Aerial Yoga Síť včetně madel na uchycení
  – Transportní vak

  – možnost tří délek popruhů s úchyty, nejdelší 140 cm, střední 80 cm a nejkratší 25 cm měřeno od karabiny.

  Středový díl je dlouhý 230 cm  a široký 160 cm.

   

   

   

  Další informace

  Značka

  SEDCO

  Variant: